Yazı Büyüklüğü

Gözlüklerinizle daha iyi duyabileceğiniz aklınıza gelir miydi?


Pan'ın uyarlanabilen mikrofon yönlülüğü sayesinde, işitmeniz sizin kadar özel Havayolu iletimiyle çalışan pan, 2 direksiyonel mikrofonu sayesinde ses sinyallerini küçük bir hoparlör aracılığıyla kulağa iletir ve herhangi bir gözlüğe kolaylıkla takılabilir.

BHM'nin uzmanları işitme cihazı olduğu anlaşılmayan ve mikrofon yönlülüğü sayesinde net ve temiz ses sağlayan bu yenilikçi ürünü geliştirerek işitme alanında yeni bir standarda imza attılar.pan - sizin kadar özel
Gözlüklerinizle daha iyi duyabileceğiniz aklınıza gelir miydi? Hava yolu iletimiyle çalışan pan, küçük bir hoparlör vasıtasıyla sesi kulağa ileten kaliteli bir sistemdir ve herhangi bir gözlüğe kolaylıkla takılabilir. BHM-Tech'in uzmanları işitme cihazı olduğu anlaşılmayan bu yenilikçi ürünü geliştirerek işitme alanında yeni bir standarda imza attılar. Günümüzde gözlükler artık sadece görmeyi kolaylaştırmanın dışında bir aksesuar olarak da kullanılarak kişisel tarzı yansıtıyor. Bu nedenle ilk defa pan'ın dikkat çekmeden gözlüğe takılabilmesi ve aynı zamanda işitmeye de katkı yapması kullanıcılar için büyük bir artı.

pan - beklediğinizden fazlası
pan, çevrenin akustik düzeyine otomatik olarak uyum sağlar. Uyarlanabilen yönlülük özelliği sayesinde, gürültülü bir arka planda bile hem fısıltıları duyup hem de çevresel seslerin farkında olabilirsiniz. Aynı durum telefonda da geçerlidir: Çevrenizdeki seslerden haberdar olarak telefonun diğer ucundaki kişinin söylediklerini anlayabilirsiniz. Sesi tüm güzelliğiyle aktaran endüktif sinyal girişi özelliği sayesinde de sinema, konser, tiyatro gibi etkinliklerden yine eskisi gibi zevk alabilirsiniz.

pan, çınlama (tinnitus) için de rahatlama sağlayabilir. Kulakta duyulan bu sinir bozucu sesi geleneksel olarak maskeleyebilir ya da uygulanan tinnitus tedavisini desteklemek amacıyla kullanılabilir.

Tek taraflı işitme kaybı ya da ileri derecede işitme kaybı için, etkilenen kulağa ulaşan ses sinyallerinin sağlıklı kulağa aktarılmasını sağlayan CROS sisteminin kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Seslerin kaynağı sinyallerdeki farklılıklar aracılığıyla belirlenebilir, bu sayede sesin ne yönden geldiğini anlamak çok kolaylaşır.

pan, odyometristin sizin ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceği çok farklı çalışma şekillerine sahiptir. Kişiselleştirilmiş programlar sayesinde bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz gibi işitebilirsiniz. Bu dijital işitme sistemi yalnızca görsel olarak değil, kişisel işitme ihtiyacınıza göre de size uyum sağlayabilecek kapasiteye sahiptir.

Akıllı tasarım - Tek cihazla iki duyu Avusturya'da üretilen pan dijital işitme sistemi, şık ve göze çarpmayan tasarımıyla istediğiniz gözlüğe takılabilir. Yaşamın tüm alanlarına aktif olarak katılmanız için artık bir engeliniz yok!

 

Broşür (pdf)   Teknik Veriler (pdf)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bizi twitter da takip edin