Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yazı Büyüklüğü
Beltone'u Tanıyalım

 

Beltone, 1940 yılında Amerika'nın Chicago kentinde kurulmuştur.Chicago ve Philipsin eski merkezi Eindoven/Hollanda da geliştirilen,Danimarka'da üretilen Beltone Dünyada pek çok yeniliğe imza atmıştır, 1944 yılında AA tipi pil ile çalışan dünyanın ilk küçük cep tipi modeli olan 'Harmony'i, 1956 yılında dünyanın ilk kulak arkası işitme cihazı

(Behind The Ear-BTE) olan 'Melody'i geliştirmiş, 1969 yılında Nasa Astronotları için özel kulak kalıpları tasarlayıp, üretmeye başlamıştır. Beltone’un dünya çapında tanınmasını sağlayan çalışma ise 1983 yılında geliştirdiği kanal içi (Completely In Canal-CIC) işitme cihazlarıdır.

 

Beltone firması 1999 yılında dünyanın Elektronik' devi Philips ile birleşmiş, 2001 yılında ise GN grubuna katılmıştır.

 

Günümüzde bağımsız bir kuruluş olan 'Better Hearing Institute” tarafından yapılan bir çalışmada Amerika'da satılan işitme cihazı markaları içinde en çok tanınan ve güvenilen marka olarak seçilmiştir. Bunun en önemli nedeni, Birleşik Devletler ve Kanada da ki 1750 Beltone Satış ve Uygulama noktasının herbirinde, yine Dünya da ilk defa olarak 1990 ların başında yürülüğe konulan BelCare™ - Beltone İşitme Kalite Programıdır. İşitme alanında dünyanın ilk ve hala tek kalite standardı olan BelCare™ ile Beltone kullanıcıları tüm dünya ve Amerikada olduğu gibi Türkiye de de kendilerini güven içinde hissetmektedirler.

 

Beltone ve MEDers 2005 yılında başladıkları işbirliği ile Şubeleri ve Satış Noktalarında kaliteli, hızlı ve güleryüzlü hizmeti, dünyanın en gelişmiş teknolojilerini, ürün çeşitliliğini ve uzmanlığını sizlerle buluşturmaktan kıvanç duymaktadır.

 

 

 

Bizi twitter da takip edin