Yazı Büyüklüğü

Beltone Direct Line İşitme cihazları için kablosuz aksesuarlar

 

İşitme Cihazlarında Çıtayı Yükseltiyoruz

 

şitme cihazları için kablosuz aksesuar serisi olan Beltone Direct Line, müşterilerin dünyayla bağlantı kurmalarını kolaylaştırır. Televizyon izlerken, müzik dinlerken ya da telefonda konuşurken, stereo sesi doğrudan işitme cihazlarında duyarlar. Dahası, taşınabilir bir mikrofon görevi gören Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı ile, çeşitli kaynakların seslerini yine doğrudan işitme cihazlarında duyabilirler.


Beltone Direct Line Avantajları:

  • Kurulumu ve kullanımı kolay
  • Kanıtlanmış 2.4 GHz teknolojisiyle güçlü ve kesintisiz sinyal
  • Neckloop kullanmaya gerek kalmaz
  • Tv, müzik seti ve bilgisayardan ses aktarımı için köprü ya da ek cihaza gerek kalmaz
  • Ses aktarımı esnasında işitilebilir bir yankı olmaz
  • Şık tasarım
  • Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı ile eşleştirildiğinde; akıllı telefonu, işitme cihazı uzaktan kumandası gibi kullanmayı sağlayan
  • Smart Remote uygulamasına sahip

Beltone Doğrudan Uzaktan Kumanda 2 Kullanışlı Doğrudan Uzaktan Kumanda 2, işitme cihazları için kablosuz kontrol merkezi gibidir. Diğer Beltone kablosuz aksesuarların ilettiği sesleri, işitme cihazının ses şiddetini ve programını kontrol eder. Bunların dışında, sessiz düğmesi ve iletilen ses-işitme cihazı ses dengesi kontrol seçeneği de vardır. Büyük ve okunması kolay renkli ekranında şarj göstergesi de mevcuttur.
tv bağlantısı
Beltone Doğrudan Tv Bağlantısı 2 Tv Bağlantısı 2, sesleri doğrudan kullanıcının işitme cihazlarına aktarabilen ilk cihazdır. Televizyon, müzik seti ve bilgisayarlardan 2.4 GHZ hızla aldığı yüksek kaliteli, stereo sesi herhangi bir ek alet ya da "köprü" olmadan aktarır. "Neckloop" veya kabloya da gerek olmadığından müşteriler istedikleri gibi hareket edebilirler. Dolby Digital dönüştürme özelliği sayesinde neredeyse tüm televizyonlarla uyumludur. ses bağlantısıBeltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı, işitme cihazına sesi doğrudanaktaran ve taşınabilir olan piyasadaki tek cihazdır. Dahili mikrofonu aracılığıyla ya da giriş hattına bağlanan sinyal kaynaklarından aldığı yüksek kaliteli sesi işitme cihazlarına iletir. Beltone'a özel 2.4 GHz iletim protokolünü kullanarak, işitme kaybı olan kişilerin daha başka bir cihaza gerek kalmadan istedikleri gibi hareket etmesini sağlar.

telefon bağlantısıBeltone Doğrudan Telefon Bağlantısı 2 Doğrudan Telefon Bağlantısı 2, telefonda iletişimin kilit noktasıdır. Küçük ve göze çarpmayan tasarıma sahip Telefon Bağlantısı 2, kullanıcının yakasına ya da ceketine tutturularak kullanılır. Cep telefonundan aldığı sinyalleri doğrudan işitme cihazlarına gönderir. Kullanıcının kendi sesi de Telefon Bağlantısı 2'nin dahili mikrofonu tarafından karşı tarafa aktarılır. Telefon için kullanılmadığı zamanlarda, işitme cihazları için bir uzaktan kumanda görevi görür. Kullanıcı, akıllı telefonuna Beltone Smart Remote uygulamasını indirip Telefon Bağlantısı 2 ile eşleştirerek telefonunu uzaktan kumanda gibi kullanabilir.

 

Bizi twitter da takip edin