Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yazı Büyüklüğü

Beltone Identity – Hayatınızı geri alın

İşitme kötüleştiğinde insanlar sesden daha fazlasını kaybederler. Kendilerinden bir parçayı, kim oldukları duygusunu kaybederler. Kısacası işitmenizi kaybetmeniz kimliğinizi kaybetmenize benzer. Beltone Identity’yi yaratmamızdaki sebep budur: daha fazla insana işitme duyusunu kazandırmak ve tekrar kendileri gibi hissetmelerini sağlamak. 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

İşitme KAYBI denilmesinin bir sebebi var

 

‘Durumum hakkında çok kararsız ve karmaşık duygular içerisindeydim. ...Çok anlam ifade ediyordu... Sanki işitme yapılan herşeyin temelini oluşturuyor gibi geliyor, bu nedenle kabullenmek çok zor.’  (The Hearing Review’dan Kochkin and Rogin tarafından işitme engelli bir kişiden alıntıdır, Ocak 2000)
 

Beltone Identity, kullanıcı düşünülerek yaratılmıştır. Benzersiz zengin özellikleriyle ve tasarımıyla kendinize güveninizi ve hayatınızın geri kazanımını sağlar.Beltone Identity ile:


Dinleyin. Konuşun. İletişimde bulunun.
Duyamamak ve konuşulanları anlamamak insanlarla iletişimi zorlaştırır. Kendinizi sohbete katılmaya can atarken veya daha fazlası için çabalarken bulursunuz. Beltone Identity kelimelerin net ve anlaşılır bir şekilde duyulmasını sağlarken ses seviyesini istenilen seviyede tutar.

 

 

 

 

Rahatlayın ve unutun.
Gelişmiş otomatik özellikleri ve en uzun pil ömrüyle rahat ve kendiniz olmanızı sağlar. Beltone Identity ses seviyesi tercihinizi öğrenir ve hatırlar, böylece sürekli ses ayarı yapmanıza gerek kalmaz. Uzun pil ömrüyle size daha fazla kullanım imkanı ve huzur verir. 

 

 

 

 

 

Tekrar iyi hissedin.
Daha iyi işitirseniz daha iyi hissedersiniz. Beltone Identity sizi günün sonunda yorgun düşürecek istenmeyen sesleri minimize eder. Rüzgar sesinin azaltılmasıyla dışarıda rahat eder, can sıkıcı ıslık sesinin olmaması ve arkaplan gürültüsünün giderilmesiyle konuşmaya odaklanabilirsiniz.

 

 

 

Kullanın. İstediğiniz gibi.
Beltone Identity ile daha iyi görünmek, daha iyi hissetmek çok kolaydır. Kapsamlı işitme cihazlarımızın hepsi inanılmaz küçük ve çekicidir, aynı zamanda konforludur. Birçok renk ve kullanım seçeneği ile işitme cihazı kullanmakdan zevk alın.

 

 

 

 

 

 

Küçük ve çekici modeller 

Çoğu Beltone Identity modeli benzer işitme cihazlarından belirgin şekilde küçüktür ve tüm özellikleri sunar. Buna ek olarak, modellerimiz geniş yelpazede renk seçeneği sunar. Yani Beltone Identity’yi sadece verdiği hisle değil, görünüşüyle de seveceksiniz.Çok küçük!
İşitme cihazlarının kullanımı rahat, görülmesi zor olmalıdır. Modellerimizin en küçük boyutlarda olması işitme cihazlarının estetiksel ve konforlu kullanımını garanti altına alır.

 

 

 

 

 

 

Aynı zamanda farklı tipteki işitme cihazlarımızla – Kulak-Arkası (BTE), Kulak-İçi-Alıcı (RIE), özel kalıp Kulak-İçi (ITE) – size uygun cihazı kendiniz seçersiniz. Bu şekilde daha çok kendiniz gibi hissedersiniz.

 

 

 

 

 

 

17 farklı renk
Yeni bir işitme cihazı seçerken renk seçeneğinin çokluğunun öneminin farkındayız.

Bu yüzden, Beltone Identity seçebileceğiniz 17 farklı renk sunar.

 

 

 

 

 

 

 

Çıkarlarınıza odaklanın

Beltone Identity’nin amacı bulmacanın eksik parçalarını belirleyerek gelişmiş işitmeyi sağlamaktır. Bu ürün ailesinin işitmenize ve kendinize güven sağlamak için doğru özellikleri içermesinin nedeni budur.

Otomatik özelliklerin, uzun pil ömrünün ve ekstra gürültü önleminin zevkine varın. Kısacası işitme cihazı işini yaparken siz keyfinize bakın.

Genel Özellikler:

 

Beltone Özelliği

Size Yararı

Geniş Dinamik Aralık Kompresyonu

Eğrisellik bütün sesler için doğru amplifikasyonu sağlar

9 Kanal

Net ve doğal ses kalitesi

Sabit Zaman Sabitleri

Ses distorsiyonunu azaltır

Çokkanallı MPO

Rahatsız edici ani yüksek sesleri engeller

Gelişmiş Adaptiv Aktif Geribildirim Bozucu (AFC)

Anında ve etkili eko ve çok tiz seslerin engellenmesi

3-noktalı Adaptif Yönsellik

Arka ve yanlardan gelen arkaplan gürültüsünü esnek bir şekilde azaltır

Konuşma Belirleyici

Konuşma sinyallerine otomatik odaklanma

Gelişmiş Konuşma Kalıbı Belirleme(SPDExtra)

Gereksiz gürültüyü azaltır

Rüzgar Sesi Bastırma

Rahatsız edici rüzgar sesini azaltır.

Dijital Ses Kontrolü

Manuel ses ayarı

Smart Gain

7 farklı ses ortamına göre otomatik amplifikasyon

Öğrenen Ses Kontrolü

Ses tercihinizi belirleyip otomatik ses ayarı yapar.

Susturucu

Düşük seviye gürültü için azaltılmış amplifikasyon

Memnuniyet günlüğü

İşitme cihazı kullanımı ile ilgili bilgileri kaydeder.

Tatminiyet

Amplifikasyonun ideal seviyeye kademeli yükseltilmesi

4 Çevresel Program

En çok karşılaştığınız durumlar için ayarlanmış programlar

Gecikmeli Aktivasyon

Pil kapağı kapandıktan birkaç saniye sonra cihaz çalışır.

Uyarı sesleri

Düşük pil seviyesi ve program seçimi uyarısı.

 


Hayatınızı geri almanız için tasarlanmıştır

İşitme cihazınız sadece işitme kaybınıza değil tercih ve hayat tarzınıza da uygun olmalıdır. Bu nedenle Beltone Identity, ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok kullanım seçeneği sunmaktadır. Böylece rahatlar ve çevrenizle iletişim kurarken güvende hissedersiniz.
 
Open fit
Hafif veya orta derecede işitme kaybınız varsa Beltone Identity’yi open fit olarak kullanabilirsiniz. Open fitler kozmetik yönden çekici olup, kullanımı ise konforludur. Open fit’in doğal ses kalitesi ve kulakta tıkanıklık hissi yaratmayan rahat bir kullanımı vardır.
 
Standart Güç
Beltone Identity işitme cihazlarının esnekliği standart güç çözümünü sunarken küçük boyutun ve yüksek performansın tadına varırsınız.
 
Yüksek Güç
Daha yüksek bir işitme kaybınız varsa Beltone Identity yüksek güç versiyonlarını önerir. Power BTE’nin yeni dizaynı onu çok küçük ve kozmetik olarak çekici yapmıştır. İsterseniz özel kalıplanabilen Kulak-İçi (ITE) Beltone Identity cihazını da seçebilirsiniz.
 
Program seçici
Çoğu Beltone Identity modeli ihtiyaçlarınıza ayarlı 4 çevresel program seçim butonu ile birlikte gelmektedir. Bununla manuel olarak programlar arası geçiş yapabilirsiniz.
 
Ses kontrolü
Çoğu Beltone Change modellerinde ses kontrolü mevcuttur. Bu ihtiyaç duyduğunuzda manuel ses ayarı yapmanıza olanak tanır.
 
Direct Audio Input
Bazı Beltone Identity modelleri Direct Audio Input (DAI) özelliği barındırır. DAI radyo ve televizyon gibi ses kaynaklarının Beltone Identity işitme cihazınıza doğrudan bağlanabilmesini sağlar.
 
Telecoil
Beltone Identity işitme cihazınızda telecoil özelliğine sahip olabilirsiniz.Telecoil çözümü sesi doğrudan işitme cihazına ileterek tiyatro ve havaalanı gibi yerlerde yarar sağlar.

Download information about Beltone Touch 

 
Bizi twitter da takip edin