Mükemmel Uyum Kişiselleştirilmiş İşitme

Dünyanın en eksiksiz işitme deneyimi

İşitme cihazı kullanıcılarının beklentileri hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Önceki nesillerden daha sağlıklı ve daha uzun yaşama potansiyeline sahip olmamız, hayatı dolu dolu yaşama isteğimizi de kamçıladı. İşitme cihazı kullanıcıları arkadaşları ve aileleriyle geçirdikleri vakitten, iş ya da zevk için çıktıkları seyahatlere kadar her türlü ortama katılıp bunları en iyi biçimde deneyimleme beklentisi içindeler.

Beltone Trust kullanıcıları nerede ve kim olursa olsunlar, hayatın hoş sürprizlerine her zaman hazır olacaklarına emin olabilirler. Çünkü dünyanın en eksiksiz işitme deneyimini yaşıyor olacaklar.

Bu, hem siz hem de kullanıcılarınız için birinci sınıf işitme sağlamanın yeni bir yoludur. Sıradışı ses kalitesi, göze batmayan ve kişiselleştirilmiş tasarım ve kişisel kontrol seçeneklerine ek olarak Beltone Trust yeni Remote Care özelliğine de sahiptir. Çığır açan bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar rutin randevular dışında da, nerede olursa olsunlar ekstra destek alabilir ve ayarlarında ince ayarlama yaptırabilir.

Beltone Trust sektöre yeni standartlar getirmenin yanısıra, işitme cihazı kullanıcılarınıza sağlayabileceğiniz kalite düzeyini de zahmetsizce yükseltiyor. Kullanıcılar en iyisini istediğinde, hayatlarının tadını olabildiğince fazla çıkarmalarına yardım edin ki, her yerde birinci sınıf duysunlar.Eşsiz çevresel farkındalık için


İki kulağımız olmasının iyi bir nedeni vardır: İki kulaktan gelen bilgileri bütünleştiren beynimiz bize ses şiddeti, lokalizasyon, ses kalitesi, konuşma anlaşılırlığı ve gürültüde dinleme açısından fayda sağlar. Seslerin içinden bazılarına odaklanabilmek, binoral işitmenin önemli faydalarındandır.

Ortalama bir işitme cihazı, ortam farkındalığının bir kısmından ödün vermeden bu doğal sistemin yerine geçemez. Çoğu işitme cihazı, kulaklarımızın beynimize ses bilgilerini eksiksiz göndermek için kullandığı değişik yöntemleri dikkate almadan sesi amplifiye eder. Gerçek bir binoral amplifikasyon stratejisi olmazsa, çevremizdeki sesleri gerçekten ayırt etme becerimizi kaybederiz.

Beltone Trust, sesleri böyle daha doğal biçimde duyurmak için özgün bir binoral stratejiye sahiptir. Bu strateji iki çığır açan yenilikten oluşur: Personal Sound ID ve Crosslink Yönlülük 2.

Personal Sound ID
Personal Sound ID, Cross Ear Compression özelliği ile, bir ses sinyali kullanıcının bir kulağına diğerinden daha yakın olduğunda; iki kulağının arasında oluşan doğal ses şiddeti farklılıklarını oluşturmaya yardım eder. Kulağın sesleri normalde toplayıp işlemleyiş biçimini taklit eden Pinna Restoration özelliğine de sahiptir. Çoğu işitme cihazının yaptığı gibi yalnızca önlerindeki sesi duymalarını sağlamak yerine; dinleyicilerin seslerin kaynağını anlamasını, arka plan gürültüsünü dikkatlerini verdikleri sinyalden ayırt etmesini sağlar. Ses beyne bu şekilde sağlandığı takdirde beyin, hiçbir işitme cihazının yapamadığını yorulmadan yapar.

Crosslink Yönlülük 2
Crosslink Yönlülük kullanıcılara en doğal işitme deneyimini sunmak için, farklı ses ortamlarına dayanarak otomatik olarak direksiyonal mikrofon ayarlarını yapılandırır. Bunun için de, ilgi duyduğumuz sesin kaynağına başımızı döndürmemiz gibi vücudumuzun uyguladığı doğal stratejileri kullanır. Artık Crosslink Yönlülük 2 ile, işitme cihazı hassasiyeti paternleri bir cihaz omni modda, diğeri de sabit direksiyonal modda iken optimize edilir. Bu sayede hem daha iyi konuşma tanıma hem de daha iyi lokalizasyon sağlanır. Araştırmaya göre bu yaklaşım Beltone Trust kullanıcılarına diğer işitme cihazlarına kıyasla daha iyi konuşma algısı sağlamaktadır.*

Crosslink Yönlülük 2
Personal Sound ID ile birlikte çalışarak dinleyicilerin konuşma seslerine odaklanırken diğer önemli çevresel seslerin (ör: bebek ağlaması, ambulans sireni) farkında kalmasını sağlayan ipuçları da sağlar. Sesin yönünü tespit etme ve ona odaklanmak için gereken zihinsel ve fiziksel çaba azalacağı için, dinlemek de daha az yorar.

*Kaynak: GN Group tarafından yapılan çalışma, Jespersen ve Kirkwood, 2016

Beltone Remote Care, kişiye göre hizmeti yeni bir düzeye getiren, çığır açan bir teknolojidir. Remote Care ile nerede olursa olsunlar kullanıcılarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

 

 Her yerde birinci sınıf müşteri desteği


İlk görüşmenizde başlayıp sonrasında devam eden destek sürecine kadar müşteriyle aranızdaki ilişki onların görüş ve beklentilerinde önemli rol oynar. Beltone Trust müşteri ilişkilerinizi daha da iyi hale getirecek tam anlamıyla eksiksiz bir işitme deneyimi sağlar. Sorunsuz ve doğru bir fittingden, kullanım esnasındaki adaptasyon ve optimizasyona kadar maksimum fayda sağlayan bir işitme cihazıdır.

Çığır açan Beltone Remote CareTM
İşitme cihazlarından maksimum faydayı alabilmeleri için, kullanıcılarınızın günlük hayattaki gerçek durumlara nasıl adapte olduğuyla ilgili bilgi edinmeniz önemlidir. Beltone Trust’ın devrimsel Remote Care teknolojisiyle, kullanıcıya rutin randevular dışında da kapsamlı ince ayarlamalar yapabileceksiniz. Beltone HearMax uygulaması yoluyla gönderecekleri istek üzerine siz müsait olduğunuzda Solus Max fitting yazılımından kolayca ayarlamalar yapabileceksiniz. İşitme merkezinde yaptığınız bir ayarlamaymış gibi Solus Max’teki tüm araçları kullanabileceksiniz. Yapmanız gereken sadece yeni ayarları yüklemek. Kullanıcılarınız nerede olursa olsun bu ayarlamaları uygulama üzerinden alabilecekler.

Remote Care ayrıca kullanıcıların işitme cihazıyla ilgili yazılım güncellemelerini, işitme merkezine gelmeden indirebilmesini sağlar. Beltone Trust işitme cihazlarını güncel tutmaları için gayet uygun bir yoldur.

Beltone Remote Care fittinglerinizi daha da isabetli kılar ve kullanıcılara mümkün olan en kişiselleştirilmiş işitme deneyimi sunmanıza olanak tanır. Basit ve elverişli bir süreçtir ve başka işitme cihazlarıyla veremeyeceğiniz bir ekstra destek sağlar.


 

 


Beltone Solus MaxTM – Müşteri hizmetinde en yüksek düzey


Beltone Trust’ın kullanıcılara yaşattığı en iyi işitme deneyiminde fittingin de payı büyüktür. Yepyeni Beltone Solus Max yazılımı, kablolu/kablosuz fittingi hızlı ve verimli biçimde yapmanızı sağlayan güçlü bir yazılım aracıdır. Böylece asıl önemli olan şeye, müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Solus Max fitting deneyimini daha rahat ve basit kılan kullanıcı dostu bir araçtır. Daha hızlı çalışan ve yeniden tasarlanan fitting akışı zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlar. Remote Care özelliği ile birlikte müşterilerinize nerede olurlarsa olsunlar ince ayarlamalar yaparak en kapsamlı işitme çözümünü sunabilirsiniz. Bu da onların güvenini kazanıp, onların da kendilerine güvenmelerini sağlayarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmanıza olanak tanır.

Solus Max bunların hepsini yenilenen, modern tasarımıyla sizin kullanımınıza, müşterilerinizin beğenisine sunar.


   
BeltoneTrust Broşür
   
Trust Özellik Tablosu
       
Bizi twitter da takip edin